Warsztaty w SP 91 w Lodzi

Feedback after the TT in Szkola Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi in Lodz, Poland.
The workshop was conducted in Polish, the feedback below is in Polish language too.

 

 1. Ciekawe warsztaty, pokazują świat, którego nie dostrzegamy na co dzień. Wydaje mi się, że za mało się jeszcze o tym mówi i oprócz szkół trzeba jeszcze z tym wyjść do różnych instytucji, ponieważ docieramy jako nauczyciele do dzieci, ale dzieci nie zawsze docierają z tym do rodziców.
 2. Warsztaty dają do myślenia, otwierają oczy. Pani bardzo przekonywująca. Popieram akcje w 100%. Dopiero dziś, dzięki Pani doszło do mnie, co się dzieje z odpadami. Determinacja super! Oby nam jej nie zabrakło, bo walczymy o ziemię, na której żyjemy. DZIĘKUJĘ!
 3. Ciekawa forma przekazu i urozmaicona.
 4. Warsztaty bardzo ciekawe, wiele nowych informacji. Zaangażowanie prowadzącej.
 5. Szokujące zdjęcia, dające wiele do myślenia. Myślę, że przemawiające do każdego i wzbudzające refleksję.
 6. Ciekawe filmy, poruszające. Poważny i ważny temat.
 7. Zajęcia twórcze, kreatywne, poruszające bardzo ważny temat. Ciekawy, innowacyjny sposób przedstawienia najistotniejszych kwestii, dotyczących zagrożeń naszej planety. Zwrócenie uwagi na rolę nauczyciela w kształtowaniu postaw proekologicznych wśród dzieci. Ogromne zaangażowanie osoby prowadzącej (MISJA!). Wszyscy nauczyciele biorący udział w warsztatach zostali zaktywowani do pracy w zespołach i indywidualnie.
 8. Bardzo fachowe zajęcia, świetny pomysł, ważny temat!
 9. Bardzo ważne zajęcia z przerażającymi slajdami. Dla mnie utrudnieniem był język angielski (teksty, lektor, itp). Myśle, że bardziej wstrząsającym efektem byłby język polski, który wzmocniłby tragizm sytuacji. Proszę pamiętać, że metody pracy, które trenowaliśmy są dla nas pracą codzienną z dziećmi.
 10. Na warsztatach został poruszony bardzo ważny temat. Zdjęcia szokujące! Takie zdjęcia powinny być pokazywane w telewizji, np. zamiast bezsensownych reklam.
 11. Tematyka zajęć bardzo ważna, interesująca. Prowadzący jednak nie zainteresował się poziomem wiedzy odbiorców (uczestników).
 12. Temat – ważny bardzo. Materiały – trafiają do wyobraźni. Forma warsztatów – ciekawa.
 13. Edukacja ekologiczna jest bezcenna, gdyż jest jej tak mało. Warsztaty pomagają otworzyć nasze umysły po to, aby otworzyć umysły naszych dzieci. Im bardziej emocjonalny przekaz tym na dłużej pozostanie w pamięci. „Do this, Do that, but Do Something!” This something will make a difference.”